• GÜVEN

    Yaptığımız her işlem için açık ve şeffaf olmayı taahhüt ediyoruz.

  • KALİTE

    Marka araçlarınızı yüksek kalite parçalarla servis ve onarım hizmeti alırsınız.

  • FİYAT

    Tedarikçilerinden en uygun olan fiyatlarla parçalarını satın alır

Opel, Toyota, Fiat, Honda, Volkswagen, Citroen, Audi, Mercedes, Renault, Hyundai, Peugeot, Ford marka tüm araçlar için hizmet vermekte olan özel servisimiz, müsteri memnuniyeti ile beraber büyümesine devam etmektedir. Bu kapsam ve dogrultuda servisimizde bulunan tüm araçlarin kaporta boya, motor mekanik, elektrik elektronik, bilgisayarlı arıza tespiti arizalari gibi problemlerin çözümünde en iyi sonucu vermeyi hedef edindik. Ayrica bünyemiz içerisinde yer almaktadir.

Arıza teşhisi servis hizmetinin en önemli parçasıdır. Son yıllarda üretilen tüm araçlarda bulunan arıza teşhis bağlantısı ile aracın kendi yönetim sisteminde dahil olunarak okunan bilgiler ile araç üzerinde hiçbir müdahalede bulunmadan aracın arızasını tespit etmek mümkün olmaktadır. Bu sistem ile gereksiz parça değişimi ve zaman kaybı önlenip servis hizmetinin verimi arttırılmıştır.

Servisimizde uzman ekibimizle 7 gün 24 saat kesintisiz servis hizmeti vermektedir. Atm Otomotiv olarak müşterilerine özel servisimizde hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Bize Ulaşın